Purkštukai vejai

 ECO Rotator® - tai šiuo metu pažangiausios pasaulyje technologijos purkštukas, purškiantis spinduliu nuo 2,5m iki 9,1m veikiantis nuo 1.75 bar. Tai ne tik ypatingai švelniai laistantis purkštukas, taupantis vandenį, bet ir pasiekiantis patį didžiausią laistymo vienodumo koeficientą visų pasaulyje naudojamų purkštukų tarpe, lengvai instaliuojamas, mažesni laistymo sistemos kaštai. Tai idealus pasirinkimas nuosavo namo laistymo sistemai, nuokalnėms. Daugiau apie ECO Rotator purkštuką…..

Plačiau apie ECO Rotator purkštuką…..

Dinaminiai arba vienos srovės purkštukai - skirti didesnių plotų laistymui. Gaminami įvairiausių modelių purškiančių nuo 4,1 iki 18,3m. Dinaminiai purkštukai su nerūdijančio plieno korpusu puikiai tinka smėlėtiems gruntams ir apsaugai nuo šunų sugraužimo. Purkštukams suteikiama 5 metų garantija. Plačiau apie dinamius vienos srovės purkštukus...


 
 
 
Statiniai (stambaus rūko) purkštukai turi didelį 22 indžektorių pasirinkimą. Tai patikimas ir nebrangus laistymo būdas, labai tinkantis norintiems sutaupyti.
Atsisiuntimui:
Statiniai purkštukai(Adobe/PDF 333KB)
Impulsiniai (plaktukiniai) purkštukai, laiko patikrintos technologijos - pirmas išrastas požeminis laistymo purkštukas buvo plaktukinis. Nejautrus prastesnės kokybės vandeniui todėl idealus laistyti tiesiai iš vandens telkinio - ežero ar upės be jokio papildomo filtro.

 

Atsisiuntimui:
6700ProImpact(r=7-13.1m) dabar su 7 keičiamais inžektoriais (PDF 1170KB)