Laistymo automatika

Kam reikalinga laistymo automatika?
Pirmiausia laistymo autimatika pasirūpins vejos laistymui kai Jūsų nėra namuose, pvz. Jūs atostogaujate. Be to laistymo automatika gali laistyti tada kada geriausia laistyti vejas - vėlai vakare arba anksti ryte dar prieš aušrą, nes dieną, šviečiant saulei laistyti nepatartina dėl vandens nugaravimo. Laistant reguliariai, vienu metu ir vienodu laistymo laiku dirvožemis neišdžiūsta, todėl reikia tik palaikyti drėgmę. Paradoksas, tačiau tai padeda taupyti laistomą vandenį. Jeigu Jūs norite laistymą valdyti/laistyti pats - laistymo valdiklis taip pat naudingas, nes nereikia sukinėti kranų, tereikia tik pasukti rankenėlę ir laistymas įsijungs/išsijung tada kada Jūs panorėsite.

Ar galima valdyti laistymą išvykus?
Naudojant WiFi laistymo valdiklį Jūs galite stebėti, valdyti, išjungti, įjungti laistymo sistemą savo išmaniuoju telefonu, planšete ar kompiuteriu iš bet kurio pasaulio krašto. Jums tereikia tik interneto prieeigos. Plačiau apie valdiklį čia
 
Ar reikia išjunginėti laistymo sistemą kai lyja lietus?
Nereikia, nes laistymo automatika turi lietaus daviklį, kuris sustabdo laistymą per lietų. Laistymo programatoriuje galima suprogramuoti kiek dienų po lietaus laistymo sistema neįsijungs. Tokios funkcijos kaip išankstinis biudžetas išlaistomam vandeniui nuo 0 iki 200% leidžia užprogramuoti išlaistomo vandens kiekį, atsižvelgiant į drėgmės poreikį kiekvieno mėnesio laikotarpyje. Pvz. užprogramavus žiemos mėnesiams laistymo biudžetą 0%, nebūtina išjungti laistymo valdiklio žiemai.
Programatoriai lengvai prijungimai ir saugūs naudoti, nes veikia per transformatorių, žemoje įtampoje (9VDC/24VAC). Programatoriai gali valdyti nuo 4 iki 24 elektromagnetinių vožtuvų, lietaus daviklį, laistymo filtro praplovimui ar net lauko apšvietimo sistemą.

Kur galima sumontuoti laistymo automatiką?
9 iš 10 laistymo programatorių montuojami garaže, sandėliuke ar katilinėje, ±1,5 aukštyje nuo grindų. Naudojant laistymo programatorių su įmontuotu transformatoriumi, galima jį įrengti ir lauke, pvz. tvirtinant prie namo/sandėliuko/pirties sienos ar pan. Laistymo automatiką sudaro ne tik valdiklis, bet ir laistymo vožtuvai. Montuojant vožtuvus namo viduje rekės nemažai skylių pamatuose, todėl dažniausiai laistymo vožtuvai montuojami lauke, specialioje vožtuvų dėžėje ir su laistymo programatoriumi sujungiami laistymo kabeliu, naudojant el. jungtis su geliu.  

 
 
Atsiuntimui:
 Nelson/Signature EZ Pro Jr. 8200 serijos programatoriai (PDF 2189KB)
 Nelson/Signature EZ Pro Jr. 8300 serijos programatoriai (PDF 202KB)
 Nelson/Signature EZ Pro 8600 serijos programatoriai (PDF 158KB)
 Priedai programatoriams (PDF 71KB)
 Laistymo vožtuvų sujungimo būdai (PDF 69KB)
 
Ar gali laistymo automatika veikti be elektros?
Belaidžiai SoloRain valdikliai - tai idealus sprendimas tiems atvejams, kai nėra galimybės prisijungti prie elektros, pvz. parkuose, sporto aikštėse, žemės ūkio plotuose. Taip pat labai geras būdas automatizuoti jau egzistuojančias neautomatines laistymo sistemas. 
Solo Rain 8014 serijos programatoriai gaminami su ličio jonų baterijomis, kurioms suteikiama 5 metų nekeitimo garantija.
Solo Rain 8014  serijos programatoriai valdantys iki 6 laistymo vožtuvų, maitinami dviejų AA tipo baterijų, kurių nereikia keisti vieną-du sezonus. Taip pat puikiai tinka vandens filtro praplovimui.
Šie programatoriai yra visiškai nepralaidūs vandeniui - veikia net panardintas į 2 m. gylį, todėl tinkamas naudoti ekstremaliausiomis sąlygomis.

Atsisiuntimui:
 SoloRain serijos NUOTOLINIS VALDYMAS (LIETUVIŠKAI,PDF 59KB)
 8020 SoloRain serijos programatorius (PDF 321KB)
 8014 SoloRain serijos programatorius (PDF 1803KB)
 
  8020H SoloRain serijos automatinis vožtuvas vandens lygio palaikymui (LIETUVIŠKAI,PDF 68KB)