Lietaus vandens talpos

lietaus vandens surinkimas

Taupyti vandenį - tai yra šių, vandens kainų kilimo laikų šūkis. Dėka naujausių technologijų ir patikimų sistemų, kurios tenkina visus jūsų patogumo ir patikimumo reikalavimus, lietaus vandens surinkimo ir kaupimo sistemos yra sprendimas, kuriuo jūs galite sumažinti vandens suvartojimą iki 50%. Surinkus lietaus vandenį nuo Jūsų namo stogo, Jūs galėsite nemokamai laistyti veją, sodą ar daržą. Jeigu dar tik statototės namą ar ruošetės rekonstrukcijai, tada galite naudoti lietaus vandenį ir tualetų bakeliams, skalbyklei - sutaupysite dar daugiau!
Sėkmingų pavyzdžių yra ir Lietuvoje - architekto A.Kaušpėdo sukurtas projektas "Antakalnio terasos", Antakalnyje, Vilniuje. Laistymas.lt parengė darbo projektą ir įrengė lietaus surinkimo sistemą dviejų daugiabučių namų aplinkos laistymui. Ši sistema surenka lietaus vandenį ne tik nuo stogų, bet ir nuo aplinkui esančių stovėjimo aikštelių ir netgi pačios, nes apželdinimas įrengtas ant požeminio parkingo. Sistema automatizuota, kai lietaus talpos užsipildo, lietaus vanduo automatiškai nukreipiamas į lietaus kanalizaciją ir priešingai, kai sukauptas vanduo išlaistomas, o lietaus nebėra, automatiškai įsijungia miesto vandentiekis.
Kitas įdomus projektas įgyvendintas laistymas.lt kolektyvo - Utenio futbolo stadionas, Utenoje. Čia vanduo surenkamas iš parkavimo aikštelių, bėgimo takų ir tribūnų stogų. Pristigus sukaupto lietaus vandens, talpos pildomos iš esančio gręžinio.
Talpos gali būti antžeminės ir požeminės, nuo 300l iki 9200l talpos. Talpos pagamintos Vokietijoje. Inovatyvių technologijų dėka yra ilgaamžės (GARANTIJA 10 metų), lengvai transportuojamos.
 
UŽSISAKYKITE NEMOKAMĄ GERIAUSIAI JŪSŲ POREIKIUS ATITINKANČIOS TALPOS PASKAIČIAVIMĄ!

 
Atsisiuntimui:
Kur ir kaip galime naudoti lietaus vandenį? (PDF 928KB)
Antžeminės lietaus vandens talpos (PDF 257KB)
300L vandens talpa šiltnamiui (PDF 112KB)
Universalio vandens talpos Herkules (PDF 142KB)