Futbolo stadionams

Futbolo stadiono laistymo sistema garantuoja kokybišką stadiono veją. Žolė niekada neišdžiūsta, todėl yra stipri ir geriau atlaiko intensyvų žaidimo grafiką. Natūralios vejos aikštynui rekomenduojame sumontuoti vejos šaknų drėgmės sensorių, kuris palaiko tinkamą dirvožemio drėgnumą. Kadangi futbolo stadiono laistymui naudojami galingi vejos laistymo purkštukai, būtina ir laistymo siurblinė.
Klysta manantys, kad dirbtinei futbolo dangai laistymas nereikalingas. Dirbtinę dangą reikia nelaistyti, bet drėkinti. Remiantis FIFA rekomendacijomis būtinas dirbtinės vejos sudrėkinimas prieš kiekvienas varžybas, užtikrinantis žaidėjų komfortą, kad neriktų lakstyti po dulkių debesis. Be to kiekvienas dirbtinės futbolo dangos gamintojas rekomenduoja drėkinti sintetinę veją, taip užtikrinant jos ilgaamžiškumą, apsaugant ją nuo dulkių, žemių veikiančių kaip abrazyvai ir žalojančių vejos plaušelius.
Laistymas.lt su partneriais Lietuvoje suprojektavo ir įrengė ne vieną automationio laistymo sistemą tiek natūralios, tiek dirbtinės dangos futbolo stadionams. Norėdami gauti daugiau informacijos apie įgyvendintus projektus rašykite mums [email protected] Taip pat mums rašykite jeigu Jums reikia stadiono laistymo sistemos, drenažo, vejos įrengimo, lietaus vandens panaudojimo laistymui projekto, įrangos ar pilno projekto įgyvendinimo.
Mes rekomenduojame ir dirbame su pasauliniais futbolo aikštynų laistymo lyderiais - amerikiečių kompanija Rain Bird.
Rain Bird
Rain Bird - jau eilę metų pirmaujantis sporto aikštynų laistymo įrangos gamintojas, atsižvelgiantis į žaidėjų saugumą ir vejos priežiūros lengvumą. Rain Bird rekomenduoja daugybę įgyvendintų projektų visame pasaulyje
Keletas Rain Bird kompanijos įgyvendintų projektų: 

 

 FUTBOLO STADIONŲ LAISTYMO PURKŠTUKAI:
Savybės:
• Uždara konstrukcija apsaugo nuo purvo patekimo į purkštuko mechanizmą 
• Vandeniu sutepamas sukimosi mechanizmas 
• Lengva priežiūra 
• Ilgaamžė spyruoklė 
• Besisukantis ratu arba reguliuojamo laistymo kampo modelis
• Purkštuke įmontuotas elektrinis vožtuvas 
• Slėgio reguliatorius, reguliuojamas iš viršaus. Gamyklos nustatymas 5.5 bar 
• 950 modelis turi 4 "Cascade" inžektorius (18-24) optimaliam padengimo vienodumui ir 4 standartinius (26-32)

Plačiau:
 Rain Bird EAGLE™ 900/950 specifikacija (Adobe/PDF 51KB)
 Rain Bird EAGLE™ 900/950 palyginimas (Adobe/PDF 178KB)

Mažesniems stadionams laistyti puikiausiai tinka laistymo robotukai - savaeigis laistymo vežimėlis. 

Taupantiems galima laistyti su nešiojamais purkštukais, naudojant aukštos kokybės laistymo žarnas