Trąšų dozatoriai

Yra mažiausiai du trąšų įterpimo į laistymo vandenį būdai - inžektoriaus ir proporcino vakuminio dozatoriaus pagalba. Inžektoriai yra aukšto efektyvumo prietaisai, skirti trąšų ir kitų skysčių įmaišymui ir dozavimui. Kai egzistuoja pakankamas slėgio skirtumas tarp įėjimo ir išėjimo, inžektoriaus viduje yra sukuriamas vakuumas, kuris sukelia skysčio arba dujų įtraukimą per pasiurbimo angą. 
Prie trąšų inžektoriaus komplektuojamas kranelis, vamzdelis su filtru. Vamzdelį įmerkus į talpą su trąšomis ir atsukus kranelį, laistymo metu vyksta trąšų pasiurbimas ir maišymas su laistymo vandeniu. Taip auginama kultūra palaistoma ir tuo pačiu patrešiama.
Techniniai trąšų dozatorių duomenys čia...
 
 
Proporciniai dozatoriai yra daug tikslesni prietaisai nei inžektorius, juose nereikia stebėti vandens slėgio. Pakanka nustatyti trąšų normą % ir dozatorius pasisiurbs skystas trąšas pats sumaišydamas nustatyta dalimi su laistymo vandeniu.
Norėdami parinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį trąšų dozatorių rašykite el.paštu [email protected] nurodydami laistymo linijos debetą ar laistymo linijos vamzdžio diametrą, naudojamų trąšų ar kt. priedų kiekius.