Vandens rezervuarai

TvenkinysFirestone EPDM geomembrana yra efektyvus ir ekonomiškas būdas laistymo tvenkinių ir kanalų, išsaugančių vertingus vandens išteklius, įrengimui. Šioje srityje Firestone geomembrana turi ypatingą pasisekimą dėl savo jau įrodyto ilgaamžiškumo, unikalių fizinių savybių ir žemos įrengimo kainos. Firestone geomembrana taip pat naudojama įrengti dekoratyvinius tvenkinėlius, dirbtinio sniego, priešgaisrinius rezervuarus, nuotekų tvenkinius, sąvartynų izoliacijas, gyvulių atliekų sulaikymo sistemas ir kt.
POND GARD gaminama Firestone, sukurta specialiai vandens telkiniams. Ši geomembrana visiškai netoksška, nes neišskiria jokių nuodingų medžiagų į vandenį, net ir esant aukštai vandens temperatūrai.
pondgard
 Pond Gard gaminama su specialiu žymėjimu, todėl ją lengva atskirti nuo kitų panašių produktų.
 
Profesionalai rekomenduoja Pond Gard membraną kaip tinkamiausią:
  • Dekoratyviniams tvenkiniams
  • KOI tvenkiniams
  • Eko-baseinamas
  • Kriokliams
  • Kaskadoms
  • Upeliams
  • Fontanams
  • Ežerams
  • Golfo laukams
  • Lietaus vandens surinkimui
Pond Gard patogu naudoti nes,
     Lengva įrengti
          Pakloti PondGard membraną yra labai paprasta. Medžiaga lengva ir tampri, platus pločių ir ilgių pasirinkimas, didžiausias vientisas gabalas siekia iki 15,25m x 61m. Įrenginėjant sudėtingiasnės konstrukcijos hidrostatinius PondGard lengvai sujungiama specialią Firestone Quick-SeamTM šalto būdo vulkanizavimo juostą. Dėka Firestone technologijos vulkanizuoti membraną taip pat paprasta kaip ir užlopyti dviračio padangą.
     Plačios pritaikymo galimybės
          PondGard galima dirbti spaudžiant - 45oC šalčiui, nekeičia savybių ir prie + 80oC. PondGard lengvai sujungsite tiesiog objekte, priklijuosite prie bet kokio kieto paviršiaus, todėl atsiveria kelias įgyvendinti pačias orginaliausias idėjas.
     Didelis tamprumas
          PondGard yra labai elastinga ir tampri. Nekeisdama fizinių medžiagos savybių gali pailgėti iki 300% ir sugrįžti į buvusią padėtį visiškai nepakitusi net po daugelio metų. Ši savybė leidžia PondGard membranai išsitempti ir idealiai prisitaikyti prie žemės nelygumų, bet to nėra jokios rizikos žemės sėdimo ar erozijos pasekoje.
     Draugiška aplinkai
          PondGard specialiai sukurta saugiam žuvų ir augalų gyvavimui. Ši garantija suteikiama specialiu ženklu pažymėtu ant geomembranos.
PondGard lygus paviršius neleidžia prikibti dumbliams, todėl užtikrinama didesnė apsauga nuo dumblių dauginimosi. Be to Firestone Building Product gamyklos sertifikuotos ISO 14001 sertifikatu, garantuojančiu saugų aplinkai gamybos procesą.
     Išliekantis grožis
          PondGard turi auksčiausią UV spinduliavimo, šalčio, sniego ir karsčio apsaugą. PondGard neturi migruojančių plastomerų tokių kaip PVC, PE, HDPE, LDPE plėvelės, todėl PondGard membranoje bėgant metams neatsiranda pažeidimų ar mikroįtrūkimų. Firestone suteikia 20 metų garantiją PondGard membranai, nes turi objektų sėkmingai tarnaujančių ir patraukliai atrodančių jau du ketvirčius amžius.
 
Jau galite įsigyti PondGard plėvelę, bei priedus vulkanizavimui ir internetu.
 
Literatūra atsisintimui:
(pdf. lietuviškai 510Kb)
(pdf. 329Kb)
(pdf. angliškai 296Kb)
 
Filmukai apie PondGard: